KAMENNÝ KOBEREC v Říčanech – největší showroom v ČR!

Naše firma se zabývá výrobou, prodejem a pokládkou kamenného koberce. Tento unikátní materiál tvoří směs přírodních oblázků a pryskyřice a vytváří originální povrch, který vyniká luxusní vzhledem, dlouhou životností a snadnou údržbou. Kamenný koberec si můžete položit sami – rádi vám poradíme a dodáme vše potřebné. Nebo využijte náš profesionální tým.
EXTERIÉRY
Předností tohoto povrchu je nejen exkluzivní vzhled, ale i jeho vlastnosti – celistvý povrch beze spár, mrazuvzdornost, dlouhá životnost a rychlá aplikace. Hodí se jako nová podlaha, ale i jako náhrada na staré vydrolené betonové povrchy, díky čemuž ušetříte spoustu času s bouráním a odvážením suti. Kamenný koberec se výborně hodí i na stavbu teras, chodníků, příjezdových cest, schodů…
BAZÉNY
Kamenný koberec je také velmi vhodný jako povrchová úprava okolí bazénů. Jeho hlavní výhodou je, že i když je mokrý, nestává se kluzkým, takže nemusíte mít obavu z uklouznutí. Jelikož je porézní, propouští vodu, takže nevznikají žádné nevzhledné a nebezpečné louže.
INTERIÉRY
Díky výborným izolačním vlastnostem a přenosu tepla našel kamenný koberec využití také
v interiéru – hodí se do obývacích pokojů, chodeb, posiloven a především do koupelen, jelikož je odolný vůči vlhkosti a mechanickému poškození. Nachází uplatnění i v komerčních prostorách jako jsou autosalony, kanceláře či výstavní plochy.
KAMENNÝ KOBEREC má nekonečné konstrukční možnosti, lze jej nanášet na vodorovný povrch, ale můžeme kopírovat i členitý terén. Odpadají dořezy jako u dlažeb a ušetříte tak za zbytkový materiál. Díky široké barevné škále lze vytvářet i různé obrazce, firemní loga, dětské motivy a další.
Showroom a prodejna ŘÍČANY
Černokostelecká 613/100
(bývalá prodejna Kuchyně Sýkora)
Otevřeno každý všední den 9- 16 hod.
Tel.: (+420) 731 001 200
E-mail.: info@kamenny-koberec.eu
www.kamenny-koberec.eu