Kavárna Andělka a Tvořivá dílna Rozmary ve Velkých Popovicích

Letos na podzim to byly čtyři roky, co jsme my, parta nadšenců, otevřeli ve Velkých Popovicích kavárnu Posezení u Andělky. Na začátku byla spousta plánů a ideálů, o pár iluzí jsme přišli a řadu zkušeností získali. Jsou to čtyři krásné roky, kdy s elánem, pevnou vůlí a láskou budujeme prostor, který by měl být nejen místem s výbornou kávou a lahodnými domácími dobrotami, ale také prostor pro setkávání lidí, pro pořádání společenských a kulturních akcí a prostor pro tvoření. Věřím, že řada z vás už si k nám našla cestu a že jste měli možnost ochutnat naše dobroty. Ty z vás, kteří ještě neměli možnost nebo váhají, bychom rádi nalákali na výbornou, čerstvě praženou kávu, kterou připravují zkušené baristky, a u nás pečené domácí koláče, z nichž bych vyzdvihla kremeš, kokosovo-tvarohový a čokoládovo-banánový koláč.
V takřka sourozeneckém vztahu s kavárnou je Tvořivá dílna Rozmary. Na počátku stála u zrodu dílny Simona Spáčilová a nyní její vizi rozvíjí Tereza Doulová a Lada Černíková.
V letošním roce pokračují již zavedené kurzy Šití pro dívky, dále čtvrteční odpolední dílnička pro menší děti a páteční mandalování, které můžete navštívit bez předchozí rezervace. Tyto pravidelné akce jsou doplněny jednorázovými kurzy, například Zdobení věnců květy z plsti, Šperky z Fimo hmoty nebo Hedvábné korále. Neustále se snažíme nabídku kurzů rozšiřovat.
Všechny lektorky chtějí pro vás vytvořit příjemnou atmosféru, aby každý kdo nás navštíví, odcházel spokojený. V dílně se nachází i malý obchůdek
s drobnou galanterií a originálními autorskými výrobky. Můžeme vám také nabídnout uspořádání dětské oslavy s tvořením.
Pokud máte zájem o kurzy či o uspořádání oslavy, kontaktujte
přímo lektory Terezu Doulovou, tel.: +420 605 717 644
nebo Ladu Černíkovou, tel.: +420 739 475 978.