Plavecká škola Na Fialce v Říčanech zve na plavecký maraton

Vážené plavkyně, vážení plavci a všichni vodomilové, rádi bychom vás pozvali na plavecký maraton neboli PLAVATON, který se bude konat od 22 hodin 30. 4. do 22 hodin 1. 5. v bazénu Na Fialce. Ano, poplaveme 24 hodin.
Začali jsme v roce 2016, kdy jsme se vydali z Říčan na Sněžku a loni jsme pokračovali podél česko-polské hranice na trase okolo ČR. Nepodařilo se nám zdolat celou česko-polskou hranici a tak nás letos čeká doplavání této části a přidáme ještě česko-slovenskou hranici. Opět je to akce zdarma, ale účastníci se musí registrovat na webu plavecké školy. Maraton je určen pro všechny. Můžete si vyzkoušet, kolik kilometrů jste schopni uplavat, může plavat celá rodina, parta, pracovní kolektiv. Poplavou s námi opět plavci z klubu Kontakt bB – což je klub plavání pro plavce s postižením.
REGISTRACE:
http://plavecka-skola-na-fialce.webnode.cz/maraton/
Napište, kolik kilometrů byste chtěli plavat a v jakou denní či noční dobu. Po potvrzení vaší registrace čekáte již jen na den maratonu. Přijďte v co největším počtu a nebojte se nahlásit jakoukoliv vzdálenost, kterou byste chtěli zvládnout. Každý metr nám pomůže na cestě k cíli. Těšíme se na vás.