Přihlaste vaše děti do tradiční tenisové školy extraligového tenisového klubu OÁZA Říčany

V polovině dubna začíná „letní“ tenisová škola, která bude probíhat až do poloviny října (pauza během letních prázdnin). Tenisová škola je určena dětem ve věku 4 až 18 let a děti hrají ve skupinách (1-4 dětí) pod vedením kvalifikovaných trenérů.
V sezóně pořádáme pravidelné školičkové turnaje pro všechny věkové kategorie! V případě deště se automaticky přesouváme do pevné tenisové haly. K dispozici je 8 venkovních antukových kurtů a 3 kurty se špičkovým tenisovým povrchem Rebound Ace v pevné tenisové hale. Tenisová škola je vhodná pro úplné začátečníky, kteří nikdy nedrželi raketu v ruce, ale i pro ty, kteří se tenisu chtějí věnovat intenzivněji a zapojit se do našich závodních mládežnických družstev. Rodiče mohou počkat na své ratolesti v naší restauraci nebo na krásné velké letní terase! Přihlášky odevzdávejte na recepci, případně e-mailem na oazaricany@oazaricany.cz do 31. března!

Extraligový tým v OÁZE
V loňském roce se náš tým již potřetí zúčastnil nejvyšší soutěže v tenise družstev Extraligy a byl pouze dva vyhrané míče od finále celé soutěže. Doufáme,že z naší tenisové školy se v budoucnu do našeho týmu dostane mnoho hráčů.
Chcete si zahrát tenis v Oáze?!
Kurty může využívat široká veřejnost. Zavolejte a rádi vám sdělíme
informace, za jakých podmínek je možné si kurt pronajmout.
Po tenise si můžete dopřát saunu či whirlpool nebo se osvěžit
ve venkovním bazénu.
OÁZA Říčany, V Chobotě 2112
Více info na www.oazaricany.cz,
na recepci tel.: 323 601 170 nebo
u šéftrenéra pana Vítka Ptáčka,
tel.: 721 530 462