Vinobraní na Herinku 22. září

Srdečně vás zveme na 4. ročník Vinobraní na Herinku. Akci pořádá obec Herink a již tradičně se uskuteční v areálu hlavního sponzora, firmy BUDA-MONT spol. s r.o. na adrese Hlavní 7, Herink. Vinobraní na Herinku nabízí vyžití pro celou rodinu. Pro děti je k dispozici prostorné hřiště s moderními atrakcemi a velkou trampolínou, opět je připraveno malování na obličeje a možná přijde i bubeník. Dospělí návštěvníci dostanou na uvítanou welcome drink od dalšího sponzora akce, vinařství Réva Rakvice s.r.o., a během celého programu je bude bavit hudební vystoupení kapel Jamaron, či Bumerang.
Těšit se můžete na kvalitní burčák z Moravy, grilované klobásy, párky v rohlíku i guláš od našich kuchařů. Během akce bude pivo a malinovka za příjemnou akční cenu 25 Kč. Ctíme tradice, a proto ani letos nebude chybět Štrúdlování. Stačí své originální „nohavice“ dovést na Vinobraní a u stánku se přihlásit do soutěže. Pro vítěze bude připravena odměna.
Letos pro vás obec Herink připravila také unikátní výstavu dobových fotografií Herinku a okolí ke 100. výročí vzniku Československa. Zkrátka a dobře, Vinobraní na Herinku bude letos opět nabité. Nenechte si tuto akci ujít. Budeme se na vás moc těšit. Zástupci obce Herink a tým BUDA-MONT.