Zápis dětí do ZUŠ Říčany do 29. května

Vážení rodiče, děkujeme za váš zájem o studium na ZUŠ Říčany. Vzhledem k tomu, že se každým rokem hlásí více dětí a čekání na zápis ve frontě na chodbě není pro vaše děti ani pro vás nijak příjemné, zavedli jsme v letošním roce elektronické přihlašování. Na našich webových stránkách www.zusricany.cz je pro vás připravena aplikace, na které si sami zvolíte čas, který vám bude vyhovovat a přijdete ve vámi zvolený termín. Děti přezkoušené v MŠ již aplikaci používat nemusí. Přihlášky si vyzvedneme v MŠ a budou již evidované. Aplikace na www. zusricany.cz bude pro vás připravena od 2. 5.2017 od 10.00 hodin. Přihlašování bude uzavřeno 29. 5. v 10.00 hodin.
Doufáme, že tato změna přispěje k větší spokojenosti vás i vašich dětí. Kdo se nestihne nebo nemůže elektronicky zaregistrovat, může také samozřejmě přijít k talentové zkoušce, ale musí počítat s určitou časovou prodlevou. Zároveň zveme vás i vaše děti na Den otevřených dveří , který proběhne 30. 5. od 13.00 do 17.30 hodin v budově na Masarykově nám. 57 – pouze hudební obor.
Můžete společně s dětmi navštívit naší školu, zeptat se na vše, co potřebujete vědět o studiu a lehce nahlédnout do výuky u jednotlivých nástrojů. Vedení školy a naši pedagogové vám budou k dispozici.
Rádi zodpovíme vaše dotazy: 323 602 278, 604 737 629 , 721 117 535.
Prosíme, sledujte naše webové stránky www.zusricany.cz.
Přijďte, těšíme se na vás!!
Mgr. Iveta Sinkulová
ředitelka ZUŠ Říčany
Mgr. Hana Javorská