FOTOSOUTĚŽ a kalendář: Místo, které mám zde rád

FOTOSOUTĚŽ a kalendář: Místo, které mám zde rád
Zhruba stovka fotografií se nám sešla od autorů v termínu naší fotosoutěže, tedy do 20. srpna. A z nich jsme vybrali tři vítěze; každý z nich od nás obdrží dárkový voucher v hodnotě 1 000 Kč k zakoupení vstupenek do pražského Divadla Bez zábradlí:
Pavla Nová, Vlastimil Špeta a Eva Růžičková.
Navíc jsme se rozhodli přidat ještě cenu pro čtvrtého výherce – Karla Šolce, neboť nás oslovila nejen jeho fotka, ale také přidaná popiska v podobě básně! Všem gratulujeme!
…………………………
Všichni autoři i současní výherci, nebo ti, kteří fotografie zaslali či ještě zašlou (tedy již po ukončení fotosoutěže, ale do druhého termínu, tj. do 30. 9. 2021) stále aspirují na zařazení do kalendáře MAS Říčansko pro rok 2022 a své fotky mohou také najít ve speciálním článku v jednom z podzimních čísel časopisu Zápraží.

K FOTOGRAFIÍM PROSÍM PŘIPOJUJTE TAKÉ JEJICH NÁZEV / NÁZEV MÍSTA a kontakt na sebe (autora).

Vzhledem k tomu, že se již ozývají zájemci a ptají se na možnost získání kalendáře MAS Říčansko pro rok 2022, doplňujeme:
kalendář je plně v kompetenci MAS Říčansko (https://mas.ricansko.eu/), časopis Zápraží pouze v letošním roce  poskytne  fotografie, zaslané do časopisem vyhlášené fotosoutěže + prodlouženého termínu pro kalnedář viz výše. V současné chvíli je tedy ještě možnost (již nesoutěžní) fotografie pro výběr do kalendáře zasílat. Další aktuální info pak opět přidáme :o)