Havajské léto začalo v Aquapalace Praha

Každý rok, již 15. sezón za sebou, je léto v Aquapalace Praha stylizováno podle jedné z exotických zemí. Ne jinak je tomu i letos, a proto si můžete až do konce srpna vychutnat HAVAJ v Praze, kdy je pro návštěvníky a děti každého věku po celou dobu prázdnin přichystáno plno zábavy a vyžití.
„Havajské léto probíhá v celém našem komplexu, Vodní svět nabízí každodenní animace s havajskou tématikou, koncerty a hudební večery, speciální gastronomii a stylové míchané nápoje v mnoha vnitřních i venkovních restauracích a barech. Ve SPA je nabídka rozšířena o havajské masáže Lomi Lomi a Saunový svět obohatili letní ceremoniály, které se budou odehrávat i v nové ZEN sauně,“ představuje letní program Vladana Horáková, generální ředitelka Aquapalace Praha. Vyzkoušet si Havaj a zahájit letní sezónu přišli herečka a moderátorka Eva Decastelo, její kolegyně a modelka Bára Mottlová a herec Lukáš Langmajer. Pro Havajské léto v Aquapalace Praha složila dívčí hudební skupina Lollipopz svůj nový song, který zde zazní i 6.srpna během jejího koncertu.

 

HAVAJ v Aquapalace Praha pro každého

Pro menší děti je připraven „suchý“ koutek, kde budou moct řádit v havajském skákacím hradu, zažívat dobrodružství na prolézačce ve tvaru pirátské lodi a v neposlední řadě stavět monumentální hrady z písku. Pro větší děti je nově u TWISTER tobogánu možnost volby doprovodného zvukového programu, k dispozici jsou ping-pongové stoly, mořské vlnobití každých 30 minut. Dospělí návštěvníci pak zajisté ocení kromě stylové havajské gastronomie a míchaných drinků, zrekonstruovaný Puzzle restaurant, s možností, jak nový název napovídá, si své menu poskládat přesně podle svého.

 

Zábava i relax

Vodní svět Aquapalace Praha nabízí nepřeberné množství atrakcí a zážitků ve třech tematických vodních palácích a rozsáhlé venkovní zóně s Divokou řekou a nejdelším tobogánem v ČR. Pokud byste raději relaxovali, určitě nevynechejte největší Saunový svět v ČR, s osmnácti saunami a prohřívárnami nebo se nechte hýčkat v luxusním Spa & Wellness.

www.aquapalace.cz