Nová soutěž časopisu Zápraží

Od dubnového čísla budeme zařazovat novou soutěž, na téma Zápraží – kraj známý i neznámý (viz  info Zápraží 4/2022 strana 3)

Myslíme si, že kraj, kde žijeme, bychom měli poznávat, měli bychom se vůbec učit na svět lépe dívat,  a i proto vyhlašujeme tímto poznávací soutěž. Vyhledávat budeme nejen místa, stavby, stromy, zákoutí, ale třeba i zajímavé detaily staveb… Prostě se vám nebudeme snažit vaše případné pátrání usnadnit, ale občas přidáme i nějakou tu nenápadnou nápovědu. Na rozjezd ale dejme něco lehčího.

DUBNOVÁ OTÁZKA TEDY ZNÍ: Co za je to budovu a ve které obci se nachází? Kdo neví, ať se zeptá Lukáše Vaculíka :o)

Foto naleznete v našem časopise na straně 3.


Své odpovědi zasílejte vždy do 20. dne daného měsíce na email redakce@zaprazi.eu, nezapomeňte připojit své jméno a kontakt. Správné a případně i nejpřesnější odpovědi vyhodnotíme, nejlepší zveřejníme v Zápraží a  jednoho výherce odměníme.

Nezapomeňte: obsah časopisu Zápraží můžete tvořit i vy, naši čtenáři. Třeba i v rámci této soutěže: pokud byste sami měli nějaký tip, našli jste místo, stavbu, či něco, co by se mohlo stát předmětem této soutěže, neváhejte, nenechávejte si své nápady pro sebe a napište nám.