Poznáváme Posázaví

Na začátku letošních prázdnin vyšla nová brožura obsahující pozvánky k návštěvě zajímavých míst Posázaví a částečně také kraje Zápraží – Poznáváme Posázaví.

Nejde ale o klasického turistického průvodce, brožura má 64 stran, vyšla v nákladu 40 000 ks, vydalo ji Posázaví o.p.s. Pokud se chcete nechat inspirovat kam vyrazit na výlet, za poznáním nebo se zabavit s dětmi a využít poslední letní dny či příjemný začátek podzimu, zastavte se v některém z regionálních informačních center – tam je zdarma k dostání. Texty a fotografie doplňují také QR kódy s odkazy na videa. Brožuru je také možné prolistovat a stáhnout si spolu s dalšími propagačními materiálu na webu www.posazavi.com (https://tourist.posazavi.com/cz/Publications.aspx?CategoryID=2)
Infocentra v regionu naleznete zde: Benešov / Dolní Břežany / Jílové u Prahy / Kamenice / Konopiště / Mnichovice / Mukařov / Neveklov / Pyšely / Rataje nad Sázavou / Říčany (nádraží) / Říčany (náměstí) / Sázava / Senohraby / Týnec nad Sázavou / Velké Popovice / Zruč nad Sázavou