Prosincové číslo Zápraží: zahájeno

Je to téměř neuvěřitelné,  další rok je za námi a tudíž již připravujeme letošní poslední, prosincové číslo regionální časopisu Zápraží.
Během prvního týdne se obsadilo na 14 stran časopisu, což ale stále znamená, že je z čeho vybírat a kam Vaše články, inzerce a upoutávky umístit.
Neváhejte a rezervujte si prostor, podklady pak zašlete dle termínů uzávěrek – buď nám ke zpracování, nebo tiskové k přímému zařazení.
Uvítáme také do redakční části tipy na akce a události (ty budoucí, i ty již v nedávných dnech konané, které vás z nějakého důvodu zaujaly)  v našem kraji, příp. je zařadíme na náš web, FB.
 
Jde o prosincové vydání  –  nezapomeňte proto, že do textů / k inzerci lze přidat i poděkování klientům, přání do nového roku (PF), graficky je oživit vánoční či obdobnou symbolikou, přidat třeba i shrnutí aktivit za celý rok nebo  nabídku na rok příští, slevové vouchery na zboží apod.
 
Termíny uzávěrek a info k časopisu:
  • Měsíční regionální časopis Zápraží se zaměřuje na širší oblast jihovýchodně od Prahy, ta  zahrnuje obce a města od Prahy-Uhříněves přes Průhonicko, Jesenicko, Říčansko, Českobrodsko, Černokostelecko, Mnichovicko, Velkopopovicko až na Posázaví.
  • Časopis má již 16letou tradici, stabilní náklad 22 000 ks výtisků při formátu A4 a počtu 32 stran a  kromě redakční části (rozhovory, historie, tipy v kraji, zprávy apod.) má i komerční – inzerci (plošnou grafickou i řádkovou), oznámení, texty, PR články. Časopis je pro čtenáře zdarma, na ca  60 výdejních místech a zároveň je distribuován neadresně do schránek. Kromě tištěné verze je volně k dispozici také elektronická, včetně starších čísel na našem webu.
  • Veškeré informace  (ceník, možné formáty a jejich rozměry, distribuce. archiv atd.) naleznete na našem webu www.zaprazi.eu
    Cenová zvýhodnění a různé bonusy dle domluvy, při opakované či dlouhodobější spolupráci, větších formátech apod. jsou možné.

    Grafické návrhy, náhledy k odsouhlasení, pomoc s texty či optimalizace zadání/požadavků jsou součástí naší nabídky.

NOVĚ MÁME NA ZÁKLADĚ ZÁJMU OD ŘÍJNA TAKÉ VÝDEJNÍ MÍSTA V ČESKÉM BRODĚ A PRAVIDELNÉ V ÚVALECH.

12/2022 Zápraží
redakční uzávěrka – podklady pro zpracování  21/11 (pondělí)
deadline vlastní tiskové grafiky po předchozí rezervaci prostoru – 25/11(pátek)
distribuce 1/12 (čtvrtek)

náklad  22 000 ks
výdejní místa a neadresný roznos

www.zaprazi.eu