Fotosoutěž časopisu Zápraží a kalendář MAS Říčansko pro rok 2022

Pro všechny zájemce časopis Zápraží vyhlašuje na léto 2021 fotosoutěž, otevřenou pro všechny, kteří rádi fotí.
A je celkem jedno, zda si uděláte třeba celodenní cyklistický výlet srodinou po kraji, vyjdete si s přáteli za kulinářskými či jinými zážitky, nebo si nakonec řeknete, že nejlepší a nejoblíbenější místo je pod pergolou na Vaší zahrádce… Zapojit můžete svou rodinu, kamarády, domácí mazlíčky, nebo vše nechat náhodě a inspirovat se okamžikem, využít nastalé situace. Prostě je to na Vás.
Jedinou podmínkou je, aby místo,
kde fotka vznikne, bylo tady u nás v kraji, na Zápraží. Vzhledem k tomu, že hranice nejsou striktně dané, rozumná km tolerance je samozřejmostí.

Na výherce čekají vouchery do Divadla Bez zábradlí a zveřejnění fotografií ve speciálním článku v některém z dalších letošních čísel časopisu Zápraží. Navíc všichni, kdo nám své snímky zašlou, se automaticky zařazují také do výběru pro stolní kalendář MAS Říčansko, který pro rok 2022 tedy vznikne právě ve spolupráci s časopisem Zápraží a tedy i s Vámi, našimi čtenáři.

Termín fotosoutěže: 1. 7. 20. 8. 2021
Termín pro zaslání snímků pro zařazení do kalendáře: 1. 7. 30. 9. 2021
Kdo tudíž fotografie zašle v termínu konání soutěže časopisu Zápraží (1. 7. 20. 8. 2021) bude zapojen nejen v soutěži o ceny, ale také jeho snímky projdou výběrem do kalendáře.
Kd
o fotografie zašle po tomto termínu, ale nejpozději do 30. září, nebude již vsoutěži, ale stále aspiruje na umístění v kalendáři MAS Říčansko 2022.