HLEDÁME NOVÁ VÝDEJNÍ MÍSTA časopisu Zápraží

PLATÍ DO ODVOLÁNÍ! Obměnili jsme systém distribuce našeho měsíčního regionálního časopisu Zápraží, hledáme proto v našem kraji a těsném sousedství nová výdejní místa, abychom zlepšili dostupnost časopisu pro čtenáře a další zájemce. K 1/2/2024 jich evidujeme a zavážíme již na 140, ale kapacitu na několik dalších ještě máme.

Jsou s tím pro Vás spojeny nějaké povinnosti?  NE. Pouze umístit námi dodané časopisy tak, aby měli zájemci je možnost vidět a vzít si je (časopis je zdarma).

Jsou nějaké výhody? ANO. Seznam výdejních míst je umístěn na našem webu, zadáváme jej min. 1x ročně také do tištěné verze, na změnu od roku 2024 a konkrétní nová výdejní místa budeme upozorńovat v prvním čísle po novém roce (únor 2024). Navíc můžete jednou ročně, v případě zájmu, u nás uplatnit  automatickou slevu  50 % oproti ceníku na jakýkoliv formát komerční inzerce/PR článku.

Zápraží je regionální periodikum určené pro oblast jihovýchodně za Prahou a zahrnuje obce a města od Prahy-Uhříněves přes Průhonicko, Jesenicko, Dolnobřežansko, Jílovsko, Říčansko, Českobrodsko, Černokostelecko, Mnichovicko, Velkopopovicko, Pyšelsko až na Posázaví (Poříčí, Čerčany, Chocerady, Sázava). Zápraží tudíž pokrývá také část území Prahy, Prahy-východ, Prahy-západ a zasahuje do okresů Benešov a Kolín. 

Máte tip na nové vhodné výdejní místo pro náš časopis? Kontaktujte nás tel. 601 344 588, redakce@zaprazi.eu