Podzimní lovy byly zahájeny – dbejte zvýšené opatrnosti

Podzimní lovecké akce mysliveckých spolků a odlovy černé zvěře v lesích v našem kraji mají již tradiční termíny – zahajují se v druhé polovině měsíce října. Dbejte proto zvýšené bezpečnosti a neignorujte vyvěšená písemná upozornění na příjezdových cestách na okraji lesů. Přidáváme info, které jsme zatím obdrželi:

Myslivecký spolek Březí – Křenice upozorňuje na odlov černé zvěře v Babickém a Březském lese, ve dnech: 29.10.2022, 12.11.2022, 3.12.2022, 14.1.2023 vždy mezi 8-16 hod.

Myslivecký spolek Kostelec n. Č. lesy tímto oznamuje konání loveckých akcí na pozemcích MěÚ Kostelec a přilehlých obcí. Na jednotlivých příjezdových cestách do honitby bude vyvěšeno písemné upozornění o omezení vstupu a pohybu veřejnosti.

Školní lesní podnik v Kostelci nad Černými Lesy upozorňuje na odlov černé zvěře v lesích v lokalitách těchto obcí: Struhařov u Mnichovic, Louňovice, Vyžovka, Zvánovice, Černé Voděrady, Jevany, Konojedy a Radlice u Barchovic. Vždy je nutné zajistit bezpečnost občanů, a to od 8 do 16 hod.